نماهنگ شهداي دانشجو
namahang shohadae daneshju
نماهنگ شهداي دانشجو


نماهنگ شهدای دانشجو توسط سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی تولید شد.
دبیرخانه شهدای دانشجوی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به مناسبت سالروز شهادت سید حسین علم الهدی و شهدای هویزه، نماهنگ شهدای دانشجو را تولید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان؛ این دبیرخانه با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دانشجو و به مناسبت سالگرد شهدای هویزه اقدام به تولید نماهنگ شهدای دانشجو کرده است.
این نماهنگ که مروری است بر شهدای دانشجو، با شعر «زین خالی»  زنده یاد قیصر امین پور و اجرای محمد معتمدی همراه است.
دبیرخانه شهدای دانشجو از بهمن ماه سال 1390 آغاز به کار کرده و تاکنون  نام و مشخصات 2447 شهید دانشجو در پایگاه اینترنتی جامع شهدای دانشجو ثبت شده است.
از دیگر کارهای این دبیرخانه انتشار کتاب ماه چهارده (اطلاعات 14 شهید حاضر در واقعه تسخیر لانه جاسوسی) است.
16 دی ماه 1359 روزی است که سپاهیان اسلام جلوی تانک‌های ارتش در شهر هویزه ایستادند و در حمله دشمن، بیش از یکصد تن از رزمندگان پاسدار، جهاد و دانشجویان پیرو خط امام از جمله شهید سیدحسین علم‌‌الهدی شهید و مفقود الاثر شدند.
فايل قابل دانلود نماهنگ در لينك زير با حجم 13 مگا بايت قابل دريافت است.

براي دريافت اين ويديو اينجا را كليك كنيد!

امام و شهدا

من در میان شما باشم یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می كنم كه نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد، نگذارید پیش كسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند.

تا آسمان عشق

انقلابى که اگر شکرش را نگوییم ،کفرش راگفته ایم و اگر در جهتش گام برنداریم ناگزیر بر ضد آن عمل نموده ایم. رفتارمان با گروگانها بقدرى خوب و اسلامى بود که روزى یکى از گروگانها گفته بود من فراموش کرده ام گروگان هستم.

ادب عاشقی

ضعف مرا به حساب انقلاب و مکتب من نگذارید، اين جمله با همه حرف می زد… نصب كرده بود پشت ميزش خيلي مواظب بود خلاف زير دستانش را كسي به نام انقلاب نگذارد از انقلاب براي خودش مايه نمي گذاشت هيچ وقت. |منبع : منبرك|

دبیرخانه شهدای دانشجو
تعداد شهدا
۲۴۵۳ شهید
نظرات
بایگانی نظرات

Printed from: http://shahidedanesh.ir/24004/

Scan to visit this page: