درباره سازمان
سازمان دانشجويان ايران
جهاد دانشگاهی

 

درباره ما

سازمان دانشجويان جهاد دانشگاهي، تشكيلاتي است وابسته به معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهي كه در سال 1377 به منظور ساماندهي مطلوب و توسعه مشاركت دانشجويان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور در زمينه هاي اجتماعي، سياسي، علمي، صنفي و فوق برنامه تأسيس گرديده است.
هدف از تأسيس سازمان دانشجويان، ايجاد زمينه براي كشف، شكوفايي و اعتلاي استعدادهاي اجتماعي، سياسي، هنري، علمي و فرهنگي دانشجويان و ارتقاي همكاري و مشاركت آنان مي باشد.
مركز سازمان در تهران بوده و تابه حال 14 شعبه در واحدهای مختلف جهاد دانشگاهی تأسیس شده‌است.


تماس با سازمان:

آدرس: خيابان انقلاب اسلامي، خیابان فخر رازی، خیابان شهداي ژاندارمري شرقی،  پلاك 72، طبقه اول

تلفن: 66978000
نمابر: 66977999
آدرس وب سایت سازمان : www.isojd.ac.ir
شماره پیامک سازمان : 30004055

پست الکترونیک: info@isojd.ac.ir

 

امام و شهدا

من در میان شما باشم یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می كنم كه نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد، نگذارید پیش كسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند.

تا آسمان عشق

انقلابى که اگر شکرش را نگوییم ،کفرش راگفته ایم و اگر در جهتش گام برنداریم ناگزیر بر ضد آن عمل نموده ایم. رفتارمان با گروگانها بقدرى خوب و اسلامى بود که روزى یکى از گروگانها گفته بود من فراموش کرده ام گروگان هستم.

ادب عاشقی

ضعف مرا به حساب انقلاب و مکتب من نگذارید، اين جمله با همه حرف می زد… نصب كرده بود پشت ميزش خيلي مواظب بود خلاف زير دستانش را كسي به نام انقلاب نگذارد از انقلاب براي خودش مايه نمي گذاشت هيچ وقت. |منبع : منبرك|

دبیرخانه شهدای دانشجو
تعداد شهدا
۲۴۵۳ شهید
نظرات
بایگانی نظرات

Printed from: http://shahidedanesh.ir/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86/

Scan to visit this page: