الگوسازی برای جوانان از طریق برگزاری یادواره شهدا
olgu sazi ba bargozari yadvare baraye javanan.
الگوسازی برای جوانان از طریق برگزاری یادواره شهدا


به گزارش سازمان دانشجویان، علیرضا منظری‌توکلی عصر امروز (پنج شنبه 93/6/20) در یادواره شهدای شهر بزنجان اظهار داشت: یادواره شهدا بزرگترین کار فرهنگی است در شرایطی که شبکه‌های ماهواره‌ای و سایت‌های دشمن برای به بی‌بندوباری کشیدن جوانان ما تلاش می‌کنند ما باید با این یادواره‌ها الگوسازی کنیم.

وی افزود: شهدای ما شمع محفل بشریت هستند، امیدوارم بتوانیم از این نور مسیر را پیدا کرده و به تعالی برسیم، راه شهدا مسیر حق است.

منظری‌توکلی تصریح کرد: نقطه مشترک همه وصیت‌نامه‌های شهدا پیروی بی‌چون و چرا از ولی‌فقیه است، تبعیت محض از از ولایت‌فقیه از الویت‌های زندگی ایشان بوده است و شهدا، اطاعت از رهبری و پیروی از پدر و مادر را دو عامل پیروزی می‌دانند.

محمد علیرضایی فرمانده سپاه بافت نیز در این یادواره اظهار داشت: اگر سختی کشیدیم و شهدا جان دادند و خون خود را نثار کردند، پیروز شدیم، اما ما تنها بودیم و فقط خداوند همراه ما بود.

وی افزود: ما به شهیدان‌مان افتخار می‌کنیم، شهدا راه را باز کردند و در شهر بزنجان که بوی خرمشهر می‌دهد ما شهید نوزاد هم داریم.

منبع: خبرگزاری فارس

امام و شهدا

من در میان شما باشم یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می كنم كه نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد، نگذارید پیش كسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند.

تا آسمان عشق

انقلابى که اگر شکرش را نگوییم ،کفرش راگفته ایم و اگر در جهتش گام برنداریم ناگزیر بر ضد آن عمل نموده ایم. رفتارمان با گروگانها بقدرى خوب و اسلامى بود که روزى یکى از گروگانها گفته بود من فراموش کرده ام گروگان هستم.

ادب عاشقی

ضعف مرا به حساب انقلاب و مکتب من نگذارید، اين جمله با همه حرف می زد… نصب كرده بود پشت ميزش خيلي مواظب بود خلاف زير دستانش را كسي به نام انقلاب نگذارد از انقلاب براي خودش مايه نمي گذاشت هيچ وقت. |منبع : منبرك|

دبیرخانه شهدای دانشجو
تعداد شهدا
۲۴۵۳ شهید
نظرات
بایگانی نظرات

Printed from: http://shahidedanesh.ir/25352/

Scan to visit this page: