برگزاری یادواره شهدای دانشجوی فارس در شیراز
yadvare shohada fars
برگزاری یادواره شهدای دانشجوی فارس در شیراز


فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس از برگزاری یادواره شهدای دانشجوی این استان در آذر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارشسازمان دانشجویان، اسماعیل قزل سفلی امروز صبح (93/6/18) در نشست مسئولان دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر استان فارس با اشاره به نقش بسیج دانشجویی در دانشگاه ها اظهار داشت: پرچم عدالتخواهی در دست مجموعه بسیج دانشجویی باشد.

وی با تاکید بر نگاه کادرسازی و تربیت نیرو توسط بسیج دانشجویی افزود: باید به مسائل نگاه علمی و آسیب شناسانه داشت به طوری که نقدها علمی باشد.

قزل سفلی با تاکید براجرای بازدیدهای علمی، تشکیل هسته های علمی، ارتباط دانشگاه با صنعت، برگزاری کرسی های آزاداندیشی حول موضوعات علمی و تلاش در جهت نقد علوم غربی و نوآوری علمی گفت: باید فرهنگ علمی را تبلیغ و ترویج کرده و همچنین انجام فعالیت های علمی و با کیفیت بالا از دغدغه های مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه ها باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه نشست مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر استان فارس با هدف بررسی آخرین وضعیت سیاسی و فرهنگی دانشگاه های استان برگزار شده است اضافه کرد: ایجاد هماهنگی، انسجام و هم افزایی بیشتر بین مسئولان دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه ها و شورای ناحیه بسیج دانشجویی فارس در آستانه بازگشایی دانشگاه ها، افزایش دانش و مهارت تخصصی و تشکیلاتی مسئولان بسیج دانشجویی در راستای اجرای ماموریت و رسالت عظیم بسیج دانشجویی در دانشگاه ها، بررسی آخرین وضعیت برنامه ها و فعالیت های بسیج دانشجویی دانشگاه های فارس و برنامه ریزی برای برپایی ستادهای استقبال دانشجویی و اردوهای پیش دانشگاهی از دیگر اهداف این نشست است.

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در ادامه از برگزاری یادواره شهدای دانشجوی این استان در آذرماه سال جاری خبر داد و تصریح کرد: برنامه ریزی و هماهنگی برای برگزاری یادواره شهدا و نکوداشت جلوه های ایثار دانشجویی استان فارس در قالب یادواره های شهدای دانشجوی شهرستانی، دانشگاهی و دانشکده ای از دیگر اهداف برگزاری نشست مسئولان دفاتر بسیج دانشجویی فارس است.

در این نشست ابراهیم بیانی معاون اطلاعات سپاه فجر استان فارس به بررسی آخرین وضعیت سیاسی کشور و حجت الاسلام مهدی کاظمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی فارس به بیان مسائل تربیتی و اخلاقی پرداختند.

منبع : خبرگزاری فارس

امام و شهدا

من در میان شما باشم یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می كنم كه نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد، نگذارید پیش كسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند.

تا آسمان عشق

انقلابى که اگر شکرش را نگوییم ،کفرش راگفته ایم و اگر در جهتش گام برنداریم ناگزیر بر ضد آن عمل نموده ایم. رفتارمان با گروگانها بقدرى خوب و اسلامى بود که روزى یکى از گروگانها گفته بود من فراموش کرده ام گروگان هستم.

ادب عاشقی

ضعف مرا به حساب انقلاب و مکتب من نگذارید، اين جمله با همه حرف می زد… نصب كرده بود پشت ميزش خيلي مواظب بود خلاف زير دستانش را كسي به نام انقلاب نگذارد از انقلاب براي خودش مايه نمي گذاشت هيچ وقت. |منبع : منبرك|

دبیرخانه شهدای دانشجو
تعداد شهدا
۲۴۵۳ شهید
نظرات
بایگانی نظرات

Printed from: http://shahidedanesh.ir/25335/

Scan to visit this page: