یادواره شهدای روستای دفراز توسط گروه جهادی شهدای هسته‌ای برگزار شد
yadvare shohada rusta defraz
یادواره شهدای روستای دفراز توسط گروه جهادی شهدای هسته‌ای برگزار شد


به گزارش سازمان دانشجویان، عباس بایرامی معاون اجرایی سپاه قدس گیلان  امشب  ( 93/6/17) در یادواره شهدای روستای دفراز شهرستان رودبار که توسط گروه حهادی شهدای هسته ای دانشگاه علم و فرهنگ رشت در مسجد روستای دفراز برگزار شد گفت: خداوند مقام شهید را همطراز انبیا قرار داده است.

وی گفت: رهبرمان می فرماید زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر  شهادت نیست؛ چرا که برای این جایگاه مقامی در نظر گرفته شده است.

معاون اجرایی سپاه قدس گیلان گفت:  حرکت جهادی شما  شما دانشجویان دنباله جهاد شهداست و اجری برابر اجر شهدا دارد.

لازم به ذکر است: در این مراسم که با حضور مسئولین شهرستان رودبار و مردم روستا و خانواده های معظم شهدا برگزار شده بود از پنج خانواده شهید این روستا تجلیل بعمل آمد.
منبع: خبرگزاری دانشجو
 

امام و شهدا

من در میان شما باشم یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می كنم كه نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد، نگذارید پیش كسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند.

تا آسمان عشق

انقلابى که اگر شکرش را نگوییم ،کفرش راگفته ایم و اگر در جهتش گام برنداریم ناگزیر بر ضد آن عمل نموده ایم. رفتارمان با گروگانها بقدرى خوب و اسلامى بود که روزى یکى از گروگانها گفته بود من فراموش کرده ام گروگان هستم.

ادب عاشقی

ضعف مرا به حساب انقلاب و مکتب من نگذارید، اين جمله با همه حرف می زد… نصب كرده بود پشت ميزش خيلي مواظب بود خلاف زير دستانش را كسي به نام انقلاب نگذارد از انقلاب براي خودش مايه نمي گذاشت هيچ وقت. |منبع : منبرك|

دبیرخانه شهدای دانشجو
تعداد شهدا
۲۴۵۳ شهید
نظرات
بایگانی نظرات

Printed from: http://shahidedanesh.ir/25328/

Scan to visit this page: