یادواره شهدای خیابان شاهد قم برگزار می‌شود
yadvare shohada ghom khiyaban shahed
یادواره شهدای خیابان شاهد قم برگزار می‌شود


 یادواره شهدای خیابان شاهد در مسجد حضرت جوادالائمه(ع) قم برگزار می‌شود.

به گزارش سازمان دانشجويان، یادواره شهدای خیابان شاهد قم دوشنبه سوم شهریور ماه سال جاری و به همت پایگاه مقاومت بسیج 3 حوزه شهید منتظری ناحیه امام رضا(ع) و دست اندرکاران مسجد حضرت جوادالائمه(ع) در این مسجد برگزار می‌شود.  در این مراسم معنوی که به منظور گرامیداشت یاد و خاطره گلگون‌کفنان هشت سال دفاع مقدس برگزار می‌شود، حجت‌الاسلام جوشقانیان سخنرانی کرده و حاج مهدی سلحشور مدیحه‌سرایی خواهد کرد.  گفتنی است، یادواره شهدای خیابان شاهد قم دوشنبه سوم شهریور ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد حضرت جوادالائمه(ع) واقع در خیابان توحید، خیابان شاهد شرقی، کوچه 20 برگزار خواهد شد.

منبع: واضح

امام و شهدا

من در میان شما باشم یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می كنم كه نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد، نگذارید پیش كسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند.

تا آسمان عشق

انقلابى که اگر شکرش را نگوییم ،کفرش راگفته ایم و اگر در جهتش گام برنداریم ناگزیر بر ضد آن عمل نموده ایم. رفتارمان با گروگانها بقدرى خوب و اسلامى بود که روزى یکى از گروگانها گفته بود من فراموش کرده ام گروگان هستم.

ادب عاشقی

ضعف مرا به حساب انقلاب و مکتب من نگذارید، اين جمله با همه حرف می زد… نصب كرده بود پشت ميزش خيلي مواظب بود خلاف زير دستانش را كسي به نام انقلاب نگذارد از انقلاب براي خودش مايه نمي گذاشت هيچ وقت. |منبع : منبرك|

دبیرخانه شهدای دانشجو
تعداد شهدا
۲۴۵۳ شهید
نظرات
بایگانی نظرات

Printed from: http://shahidedanesh.ir/25300/

Scan to visit this page: