رسالت دولت عمل به آرمان‌های شهداست
yadvare shahid darikvand
رسالت دولت عمل به آرمان‌های شهداست


امام جمعه دوره چگنی گفت: رسالتی که امروز بر دوش دولت قرار دارد، این است که در راستای تحقق آرمان‌های شهدا عمل کند.

به گزارش سازمان دانشجويان، حجت الاسلام عاملی امروز در یادواره شهید جهانبخش دریکوند که توسط گروه جهادی آموزشکده فنی سما خرم آباد در روستای چم‌دیوان شهرستان دوره چگنی برگزار شد، گفت: رسالتی که امروز بر دوش دولت قرار دارد، این است که در راستای تحقق آرمان‌های شهدا عمل کند.

وی اصلاح و مهار کردن قدرت‌های خودکامه، حاکمیت حق، اعتلای کلمه توحید، اقامه حق و دفع باطل و اصلاح امور مردم را از اهداف و آرمان‌های شهدا دانست و افزود: دولت باید در راستای تحقق این آرمان‌ها تلاش‌ها کند و عدالت را در جامعه بگستراند.

امام جمعه دوره چگنی گفت: دانشجویان نیز باید در راستای تحقق اهداف شهدا در محیط دانشگاه تلاش کنند.

لازم به ذکر است، در این مراسم یکی از همرزمان شهید جهانبخش دریکوند به بیان خاطرات و ویژگی‌های شخصیتی این شهید والامقام پرداخت.

منبع: خبرگزاري دانشجو

 

امام و شهدا

من در میان شما باشم یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می كنم كه نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد، نگذارید پیش كسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند.

تا آسمان عشق

انقلابى که اگر شکرش را نگوییم ،کفرش راگفته ایم و اگر در جهتش گام برنداریم ناگزیر بر ضد آن عمل نموده ایم. رفتارمان با گروگانها بقدرى خوب و اسلامى بود که روزى یکى از گروگانها گفته بود من فراموش کرده ام گروگان هستم.

ادب عاشقی

ضعف مرا به حساب انقلاب و مکتب من نگذارید، اين جمله با همه حرف می زد… نصب كرده بود پشت ميزش خيلي مواظب بود خلاف زير دستانش را كسي به نام انقلاب نگذارد از انقلاب براي خودش مايه نمي گذاشت هيچ وقت. |منبع : منبرك|

دبیرخانه شهدای دانشجو
تعداد شهدا
۲۴۵۳ شهید
نظرات
بایگانی نظرات

Printed from: http://shahidedanesh.ir/25293/

Scan to visit this page: